Zaregistrujte do našeho věrnostního programu!

Certifikáty a klinické studie

Značka Atlantia uvedla v roce 2015 na trh novou produktovou řadu zdraví zaměřující se na oblast léčby vedlejších účinků v onkologické léčbě. Atlantia je jedním z průkopníků v používání produktů z Aloe vera v onkologické léčbě. Atlantia se účastní lékařských kongresů, sleduje a iniciuje studie o účinnosti produktů Atlantia Aloe vera. Produkty Atlantie, které jsou obzvláště vyhledávané v oblasti medicíny, jsou Pure Aloe Vera Gel, Regestimul, Superdefense a Bialoe. Pro všechny produkty Atlantia platí následující: neobsahují parabeny. Produkty z řady zdraví jsou používány a doporučovány ve významných nemocnicích a klinikách ve Španělsku. 

 1. Klinická studie prevence zánětu jícnu při rakovině plic po aplikaci léčby chemoterapií

Akutní ozáření a zánět jícnu (ARE) je častým důsledkem a účinkem vlivu chemoterapie (CRT). Předmětem této klinické studie bylo podávání drinku Bialoe pacientům během ozařování (CRT).

113_biaole-prirodni-stava-99-aloe-vera-500-ml

Tato klinická studia byla provedena mezi lety 2016 - 2019 ve Španělských a Německých nemocnicích. Studie se celkově zůčastnilo 164 pacientů. Během této klinické studie bylo pacientům orálně podávám drink Bialoe v dávkách o obsahu 20 ml. Dále bylo pacientům podáváno placebo ve stejné dávce a z originální lahvičky drinku Bialoe. Dávkování bylo každý den před ozařováním a 10 dní po skončení tohoto procesu. 

 

Originální verzi klinické studie prezentované na Světové konferenci rakovině plic v Singapůru z roku 2020 můžete stáhnout na následujícím odkazu Bialoe_WorldConference_LungCancer

2. Studie o prospěšnosti produktů Atlantia při rakovině prsu a po účinku vlivu chemoterapie 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení