Certifikáty a klinické studie

Značka Atlantia uvedla v roce 2015 na trh novou produktovou řadu zdraví zaměřující se na oblast léčby vedlejších účinků v onkologické léčbě. Atlantia je jedním z průkopníků v používání produktů z Aloe vera v onkologické léčbě. Atlantia se účastní lékařských kongresů, sleduje a iniciuje studie o účinnosti produktů Atlantia Aloe vera. Produkty Atlantie, které jsou obzvláště vyhledávané v oblasti medicíny, jsou Pure Aloe Vera Gel, Regestimul, Superdefense a Bialoe. Pro všechny produkty Atlantia platí následující: neobsahují parabeny. Produkty z řady zdraví jsou používány a doporučovány ve významných nemocnicích a klinikách ve Španělsku. 

 1. Klinická studie prevence zánětu jícnu při rakovině plic po aplikaci léčby chemoterapií

Akutní ozáření a zánět jícnu (ARE) je častým důsledkem a účinkem vlivu chemoterapie (CRT). Předmětem této klinické studie bylo podávání drinku Bialoe pacientům během ozařování (CRT).

113_biaole-prirodni-stava-99-aloe-vera-500-ml

Tato klinická studia byla provedena mezi lety 2016 - 2019 ve Španělských a Německých nemocnicích. Studie se celkově zůčastnilo 164 pacientů. Během této klinické studie bylo pacientům orálně podávám drink Bialoe v dávkách o obsahu 20 ml. Dále bylo pacientům podáváno placebo ve stejné dávce a z originální lahvičky drinku Bialoe. Dávkování bylo každý den před ozařováním a 10 dní po skončení tohoto procesu. 

 

Originální verzi klinické studie prezentované na Světové konferenci rakovině plic v Singapůru z roku 2020 můžete stáhnout na následujícím odkazu Bialoe_WorldConference_LungCancer

2. Studie o prospěšnosti produktů Atlantia při rakovině prsu a po účinku vlivu chemoterapie