Zaregistrujte do našeho věrnostního programu!

O Atlantii

Čistí a přírodní, tak definujeme sami sebe.

V těch nejlepších slunečných podmínkách a vulkanické půdě Kanárských ostrovů pro její správný růst a zachování optimálních vlastností, získáváme rostlinu zvanou Aloe vera Barbendesis a vyrábíme z ní dermokosmetiku v prémiové kvalitě. Tým profesionálů a odborníků kombinuje to nejlepší z organického a kosmetického světa a vznikají tak produkty pro péči o obličej, tělo a zdraví, které naleznete na našich stránkách.

Naše Aloe je pečlivě ručně sbíraná i zpracovaná a uchovávaná v podmínkách, které zaručují co nejdelší zachování jejích aktivních složek.  Aloe vera má silné zvláčňující schopnosti a je pokročilým buněčným regenerátorem s celou řadou tělu prospěšných vitaminů.

To, že v rukou držíte klenot nejen pro pokožku, tělo, ale i zdraví dokazuje řada klinických testů a doporučení více než 150ti nemocnic ve Španělsku. Mnoho z našich produktů je doporučováno pro léčbu vedlejších účinků radioterapie. 

Společnost Atlantia byla založena v roce 2002 ve Španělsku a nám se jí podařilo pro český trh objevit minulý rok.

Myslíme si, že by síla této rostliny v její plné a top kvalitě  měla být dostupná všem a s touto myšlenkou jsme se rozhodli uvést celou produktovou řadu na český trh.

Všechny výrobky jsou baleny tzv. Eco-friendly (s ohledem na životní prostředí), mají vzduchotěsný obal, který zaručí co nejdelší zachování aktivních vlastností Aloe, nejsou testovány na zvířatech, jsou bez parabenů, ale především jejich hlavní a dominující složkou je 100% čistá šťáva Aloe vera Barbendesis. 

Ať vám Aloe vera produkty přinesou to nejlepší pro vaše zdraví a krásu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení