Doprava

Atlantia Aloe – Doprava a platba

Objednávky aloe vera kosmetiky k vám posíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo kurýrních služeb DPD a WEDO. Ceny a další detaily dopravy se řídí aktuálními přepravními podmínkami jednotlivých společností. A jak je to s platbou? I tady máte dvě možnosti – platbu převodem a platbu na dobírku. Záleží jen na vás, které z nich dáte přednost. 

Abyste si výjimečné účinky dermokosmetiky mohli vyzkoušet co nejdříve, odesíláme vaše objednávky nejpozději do 48 hodin od jejich přijetí. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte dopravu zdarma

Možnosti přepravy

  1. Kurýrní služby DPD a WEDO – prostřednictvím těchto dopravců si můžete nechat svůj balíček doručit přímo domů. Za dopravu tady zaplatíte jednotnou cenu 90 Kč. 
  2. Zásilkovna – pokud dáváte přednost vyzvednutí balíčku v některé z mnoha poboček, které najdete po celé republice, můžete využít tuto variantu. Za doručení balíčku vám naúčtujeme 65 Kč. 

Ať už si vyberete jakéhokoli dopravce, dáme vám vždy vědět, jakmile balíček opustí náš sklad. Potom už veškerou komunikaci přebírá dopravce, který se vám prostřednictvím e-mailu nebo SMS zprávy ozve s dalšími podrobnostmi ohledně doručení zásilky. 

Možnosti platby

  1. Platba převodem – svou objednávku můžete uhradit převodem na náš bankovní účet číslo 2601841701/2010, vedený u společnosti FIO banka a.s. Jako variabilní symbol používáme číslo objednávky a za převod nejsou účtovány žádné poplatky. Pokud zvolíte tuto metodu platby, veškeré informace a platební údaje od nás obdržíte e-mailem. 

Platba na dobírku – pokud dáváte přednost úhradě zboží až po jeho doručení domů nebo na výdejní místo, můžete využít tuto formu platby. Cena služby je stanovena na 30 Kč v případě kurýrní služby a 25 Kč v případě doručení balíčku na výdejní místo